Tootekood: MKP1G031004D00KSSD
Tootja: WIMA
Tootja tootekood: MKP1G031004D00KSSD
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Kind of package
  • Terminal pitch
  • Flammability rating
  • Body dimensions
  • Max. operating voltage
  • Max. operating voltage
  • Capacitance
  • Type of capacitor
  • Capacitor application
  • Capacitor application
  • Lead length
  • Capacitors features
  • Capacitors features
  • Climate class
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: polypropylene; 100nF; 15mm; ±10%; 18x7x14mm; -55÷110°C
Mounting THT
Operating voltage 400V DC
Operating temperature -55...110°C
Tolerance ±10%
Kind of package cardboard packaging
Terminal pitch 15mm
Flammability rating UL94V-0
Body dimensions 18x7x14mm
Max. operating voltage 250V AC, 400V DC
Capacitance 100nF
Type of capacitor polypropylene
Capacitor application audio equipment, impulse circuits
Lead length 6mm