Antenna; CB; 1.45m; 3.5dBi; 500W; magnet; Len: 4m; UHF
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ML145HQ
Tootja: FARUN
Tootja tootekood: ML145HQ
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Antenna; CB; 1.45m; 3.5dBi; 500W; magnet; Len: 4m; UHF
| Power | 500W |
| Kind of connector | UHF |
| Cable length | 4m |
| Antenna gain | 3.5dBi |
| Base diameter | 120mm |
| Type of car audio accessories | antenna |
| Mast length | 1.45m |
| Frequency range | CB |
| Antenna fixing | magnet |