High Frequency Inductor, 100 µH, MLF Series, 2 mA, 0805 [2012 Metric], Multilayer, 3.1 ohm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
MLF2012C101KT000
Tootja: TDK
Tootja tootekood: MLF2012C101KT000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele High Frequency Inductor, 100 µH, MLF Series, 2 mA, 0805 [2012 Metric], Multilayer, 3.1 ohm
| Mounting | SMD |
| Resistance | 3.1Ω |
| Case - inch | 805 |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Tolerance | ±10% |
| Operating current | 2mA |
| Inductance | 100µH |
| Case - mm | 2012 |
| Type of inductor | ferrite |
| Resonant frequency | 12MHz |