Lamp: LED light panel; 4000(typ)K; IP20; Colour: white; 36W; 230VAC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
MLGUGR66344KZ
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: MLGUGR66344KZ
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Lamp: LED light panel; 4000(typ)K; IP20; Colour: white; 36W; 230VAC
| Operating voltage | 230V AC |
| IP rating | IP20 |
| Colour | white |
| Dimensions | 595x595mm |
| Power consumption | 36W |
| Type of lamp | LED light panel |
| Colour temperature | 4000K |
| Min. colour rendering index | 80 |