Spacer sleeve; LED; Øout: 4mm; ØLED: 3mm,5mm; L: 12mm; black; UL94V-0
Kordarv:
100.0
Minimum quantity:
100.0
Tootekood:
MLM1-472
Tootja: BIVAR
Tootja tootekood: MLM1-472
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Spacer sleeve; LED; Øout: 4mm; ØLED: 3mm,5mm; L: 12mm; black; UL94V-0
| Colour | black |
| Application | LED |
| Body material | PA6.6 |
| Flammability rating | UL94V-0 |
| Outside diameter | 4mm |
| LED diameter | 3mm, 5mm |
| Kind of bulb | T1, T1 3/4 |
| Type of LED accessories | spacer sleeve |
| Spacer length | 12mm |