Cable tie; L: 201mm; W: 7.9mm; acid resistant steel AISI 316
Kordarv:
50.0
Minimum quantity:
50.0
Tootekood:
MLTC2H-LP316
Tootja: PANDUIT
Tootja tootekood: MLTC2H-LP316
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable tie; L: 201mm; W: 7.9mm; acid resistant steel AISI 316
| Operating temperature | -40...140°C |
| Colour | black |
| Length | 201mm |
| Plating material | nylon 11 |
| Type of cable accessories | cable tie |
| Bundle diameter | 51mm |
| Tie strength | 1112N |
| Tie material | acid resistant steel AISI 316 |
| Tie width | 7.9mm |