High Frequency Inductor, 10 µH, MLZ Series, 250 mA, 0603 [1608 Metric], Multilayer, 1.05 ohm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
MLZ1608M100WT000
Tootja: TDK
Tootja tootekood: MLZ1608M100WT000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele High Frequency Inductor, 10 µH, MLZ Series, 250 mA, 0603 [1608 Metric], Multilayer, 1.05 ohm
| Mounting | SMD |
| Resistance | 250mΩ |
| Case - inch | 603 |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 200mA |
| Inductance | 10µH |
| Case - mm | 1608 |
| Type of inductor | ferrite |
| Test frequency | 2MHz |