Inductor: ferrite; SMD; 0805; 1uH; 800mA; 100mΩ; 2MHz; -55÷125°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
MLZ2012M1R0HT000
Tootja: TDK
Tootja tootekood: MLZ2012M1R0HT000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; SMD; 0805; 1uH; 800mA; 100mΩ; 2MHz; -55÷125°C
| Mounting | SMD |
| Resistance | 100mΩ |
| Case - inch | 805 |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 800mA |
| Inductance | 1µH |
| Case - mm | 2012 |
| Type of inductor | ferrite |
| Test frequency | 2MHz |