High Frequency Inductor, 33 µH, MLZ Series, 190 mA, 0805 [2012 Metric], Multilayer, 2.6 ohm
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
MLZ2012M330WT000
Tootja: TDK
Tootja tootekood: MLZ2012M330WT000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele High Frequency Inductor, 33 µH, MLZ Series, 190 mA, 0805 [2012 Metric], Multilayer, 2.6 ohm
| Mounting | SMD |
| Resistance | 2.6Ω |
| Case - inch | 805 |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 190mA |
| Inductance | 33µH |
| Case - mm | 2012 |
| Type of inductor | ferrite |
| Test frequency | 2MHz |