High Frequency Inductor, 100 µH, MLZ Series, 140 mA, 0805 [2012 Metric], Multilayer, 3.5 ohm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
MLZ2012N101LT000
Tootja: TDK
Tootja tootekood: MLZ2012N101LT000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele High Frequency Inductor, 100 µH, MLZ Series, 140 mA, 0805 [2012 Metric], Multilayer, 3.5 ohm
| Mounting | SMD |
| Resistance | 3.5Ω |
| Case - inch | 805 |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 140mA |
| Inductance | 100µH |
| Case - mm | 2012 |
| Type of inductor | ferrite |
| Test frequency | 2MHz |