Tootekood: MM3Z15VST1G
Tootja: ON SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: MM3Z15VST1G
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Zener; 0.3W; 15V; SMD; reel,tape; SOD323; single diode
Mounting SMD
Case SOD323
Tolerance ±2%
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure single diode
Power dissipation 500mW
Type of diode Zener
Zener voltage 15V