Tootekood: MM3Z36VT1G
Tootja: ON SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: MM3Z36VT1G
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Zener; 0.3W; 36V; SMD; reel,tape; SOD323; single diode
Mounting SMD
Case SOD323
Tolerance ±5%
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure single diode
Power dissipation 300mW
Type of diode Zener
Zener voltage 36V