Resistor: metal film; SMD; 330Ω; 400mW; ±1%; -55÷155°C; 50ppm/°C
Kordarv:
10000.0
Minimum quantity:
10000.0
Tootekood:
MMA02040C3300FB000
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: MMA02040C3300FB000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: metal film; SMD; 330Ω; 400mW; ±1%; -55÷155°C; 50ppm/°C
| Mounting | SMD |
| Power | 400mW |
| Resistance | 330Ω |
| Type of resistor | metal film |
| Operating voltage | 200V |
| Operating temperature | -55...155°C |
| Tolerance | ±1% |
| Quantity in package | 10000 |
| Temperature coefficient | 50ppm/°C |