Tootekood: MMA02040C4703FB300
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: MMA02040C4703FB300
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thin film; SMD; 0204 minimelf; 470kΩ; 250mW; ±1%
Mounting SMD
Case MiniMELF
Power 250mW
Resistance 470kΩ
Type of resistor thin film
Operating voltage 200V
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±1%
Body dimensions Ø1.4x3.6mm
Diameter 1.4mm
Temperature coefficient 50ppm/°C