Tootekood: MMB02070C5100FB200
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: MMB02070C5100FB200
  • Mounting
  • Case
  • Power
  • Resistance
  • Type of resistor
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Length
  • Body dimensions
  • Diameter
  • Temperature coefficient
  • Conform to the norm
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thin film; SMD; 0207 melf; 510Ω; 400mW; ±1%; Ø2.2x5.8mm
Mounting SMD
Case MELF
Power 400mW
Resistance 510Ω
Type of resistor thin film
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±1%
Length 5.8mm
Body dimensions Ø2.2x5.8mm
Diameter 2.2mm
Temperature coefficient 50ppm/°C