Tootekood: MMB02070C6800FB200
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: MMB02070C6800FB200
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thin film; SMD; 0207 melf; 680Ω; 400mW; ±1%; Ø2.2x5.8mm
Mounting SMD
Case MELF
Power 400mW
Resistance 680Ω
Type of resistor thin film
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±1%
Length 5.8mm
Body dimensions Ø2.2x5.8mm
Diameter 2.2mm
Temperature coefficient 50ppm/°C