Resistor: metal film; SMD; 330Ω; 1W; ±0.5%; -55÷155°C; 25ppm/°C
Kordarv:
2000.0
Minimum quantity:
2000.0
Tootekood:
MMB02070D3300DB200
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: MMB02070D3300DB200
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: metal film; SMD; 330Ω; 1W; ±0.5%; -55÷155°C; 25ppm/°C
| Mounting | SMD |
| Power | 1W |
| Resistance | 330Ω |
| Type of resistor | metal film |
| Operating voltage | 350V |
| Operating temperature | -55...155°C |
| Tolerance | ±0.5% |
| Quantity in package | 2000 |
| Temperature coefficient | 25ppm/°C |