Diode: switching
Kordarv:
3000.0
Minimum quantity:
3000.0
Tootekood:
MMBD914-E3-08
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: MMBD914-E3-08
Spetsifikatsioon tootele Diode: switching
| Mounting | SMD |
| Case | SOT23 |
| Semiconductor structure | single diode |
| Max. off-state voltage | 100V |
| Max. load current | 200mA |
| Load current | 200mA |
| Max. forward voltage | 1V |
| Reverse recovery time | 4ns |
| Type of diode | switching |
| Leakage current | 5µA |