Transistor: NPN; bipolar; 40V; 0.6A; 350mW; SOT23
Kordarv:
5.0
Minimum quantity:
5.0
Tootekood:
MMBT4401-3
Tootja: NTE Electronics
Tootja tootekood: MMBT4401
Spetsifikatsioon tootele Transistor: NPN; bipolar; 40V; 0.6A; 350mW; SOT23
| Mounting | SMD |
| Case | SOT23 |
| Polarisation | bipolar |
| Type of transistor | NPN |
| Power dissipation | 350mW |
| Collector current | 600mA |
| Frequency | 250MHz |
| Collector-emitter voltage | 40V |
| Current gain | 20...300 |