Transistor: NPN
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
MMBT5551HE3-TP
Tootja: MICRO COMMERCIAL COMPONENTS
Tootja tootekood: MMBT5551HE3-TP
Spetsifikatsioon tootele Transistor: NPN
| Mounting | SMD |
| Case | SOT23 |
| Kind of package | reel, tape |
| Polarisation | bipolar |
| Type of transistor | NPN |
| Power dissipation | 300mW |
| Collector current | 600mA |
| Frequency | 100...300MHz |
| Collector-emitter voltage | 160V |
| Current gain | 50...300 |