Transistor: NPN; bipolar
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
MMBTA06-AU_R1_000A1
Tootja: PanJit Semiconductor
Tootja tootekood: MMBTA06-AU_R1_000A1
Spetsifikatsioon tootele Transistor: NPN; bipolar
| Mounting | SMD |
| Case | SOT23 |
| Kind of package | reel, tape |
| Polarisation | bipolar |
| Type of transistor | NPN |
| Application | automotive industry |
| Power dissipation | 225mW |
| Collector current | 500mA |
| Frequency | 100MHz |
| Collector-emitter voltage | 80V |
| Current gain | 100 |