Transistor: NPN; bipolar; BRT; 50V; 30mA; 150mW; SOT523; R1: 22kΩ
Kordarv:
25.0
Minimum quantity:
25.0
Tootekood:
MMDTC124EE-AQ-DIO
Tootja: DIOTEC SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: MMDTC124EE-AQ
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: NPN; bipolar; BRT; 50V; 30mA; 150mW; SOT523; R1: 22kΩ
| Mounting | SMD |
| Case | SOT523 |
| Kind of package | reel, tape |
| Polarisation | bipolar |
| Type of transistor | NPN |
| Application | automotive industry |
| Power dissipation | 150mW |
| Collector current | 30mA |
| Frequency | 250MHz |
| Collector-emitter voltage | 50V |
| Kind of transistor | BRT |
| Base-emitter resistor | 22kΩ |
| Base resistor | 22kΩ |