Tootekood: MMSZ39T1G
Tootja: ONSEMI
Tootja tootekood: MMSZ39T1G
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Zener; 0.5W; 39V; SMD; reel,tape; SOD123; single diode
Mounting SMD
Case SOD123
Tolerance ±5%
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure single diode
Power dissipation 500mW
Type of diode Zener
Zener voltage 39V