DC-DC CONVERTER, 5V, 0.2A
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
MMV1S0505SC
Tootja: MURATA POWER SOLUTIONS
Tootja tootekood: MMV1S0505SC
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele DC-DC CONVERTER, 5V, 0.2A
| Output current | 200mA |
| Mounting | THT |
| Case | SIP |
| Power | 1W |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Output voltage | 5V DC |
| Input voltage | 4.5...5.5V DC |
| Insulation voltage | 3kV DC |
| Efficiency | 78% |
| Number of outputs | 1 |