Insulating sleeve; polyamide; Øout: 4.4mm; Øint: 5.2mm; -40÷85°C
Kordarv:
1000.0
Minimum quantity:
1000.0
Tootekood:
MNI-8-4
Tootja: RICHCO
Tootja tootekood: MNI-8-4
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Insulating sleeve; polyamide; Øout: 4.4mm; Øint: 5.2mm; -40÷85°C
| Operating temperature | -40...85°C |
| Colour | natural |
| Material | polyamide |
| Flammability rating | UL94V-2 |
| Height | 1.6mm |
| Internal diameter | 5.2mm |
| Outside diameter | 4.4mm |
| Type of spacer | insulating sleeve |