Optotriac; 4.17kV; Uout: 400V; triac; DIP6; Channels: 1
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
MOC3011M
Tootja: ON SEMICONDUCTOR (FAIRCHILD)
Tootja tootekood: MOC3011M
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Optotriac; 4.17kV; Uout: 400V; triac; DIP6; Channels: 1
| Mounting | THT |
| Case | DIP6 |
| Number of channels | 1 |
| Max. off-state voltage | 3V |
| Output voltage | 400V |
| Insulation voltage | 4.17kV |
| Kind of output | triac |
| Trigger current | 60mA |