Optotriac
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
MOC3011SR2M
Tootja: ONSEMI
Tootja tootekood: MOC3011SR2M
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Optotriac
| Mounting | SMD |
| Number of channels | 1 |
| Max. off-state voltage | 3V |
| Output voltage | 250V |
| Insulation voltage | 4.17kV |
| Kind of output | triac, without zero voltage crossing driver |
| Slew rate | 1kV/μs |
| Trigger current | 5mA |