Optotriac; 4.17kV; Uout: 800V; SMT6; Ch: 1; MOC3081M; tube
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
MOC3081SM-1
Tootja: ONSEMI
Tootja tootekood: MOC3081SM
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Optotriac; 4.17kV; Uout: 800V; SMT6; Ch: 1; MOC3081M; tube
| Mounting | SMD |
| Kind of package | tube |
| Number of channels | 1 |
| Max. off-state voltage | 6V |
| Output voltage | 800V |
| Insulation voltage | 4.17kV |
| Kind of output | triac, zero voltage crossing driver |
| Trigger current | 15mA |