Optocoupler, Darlington Output, 1 Channel, Surface Mount DIP, 6 Pins, 60 mA, 7.5 kV, 500 %
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
MOC8050SR2VM
Tootja: ONSEMI
Tootja tootekood: MOC8050SR2VM
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Optocoupler, Darlington Output, 1 Channel, Surface Mount DIP, 6 Pins, 60 mA, 7.5 kV, 500 %
| Mounting | SMD |
| Number of channels | 1 |
| Number of pins | 6 |
| Max. off-state voltage | 3V |
| Turn-on time | 8.5µs |
| Insulation voltage | 4.17kV |
| Collector-emitter voltage | 80V |
| Turn-off time | 95µs |
| CTR@If | 500% @10mA |