Resistor: metal oxide; THT; 330Ω; 3W; ±5%; Ø5x15mm; axial
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
20.0
Tootekood:
MOF3WS-330R
Tootja: SR PASSIVES
Tootja tootekood: MOF3WS-330R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: metal oxide; THT; 330Ω; 3W; ±5%; Ø5x15mm; axial
| Mounting | THT |
| Power | 3W |
| Resistance | 330Ω |
| Type of resistor | metal oxide |
| Operating voltage | 500V |
| Tolerance | ±5% |
| Leads | axial |
| Length | 15mm |
| Body dimensions | Ø5x15mm |
| Diameter | 5mm |
| Leads dimensions | Ø0.75x33mm |
| Max. overload voltage | 1kV |