Antenna; CB; 1.43m; 4dBi; 600W; magnet; Len: 5m; UHF; Base dia: 145mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
MONTREAL-M
Tootja: FARUN
Tootja tootekood: MONTREAL-M
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Antenna; CB; 1.43m; 4dBi; 600W; magnet; Len: 5m; UHF; Base dia: 145mm
| Power | 600W |
| Kind of connector | UHF |
| Cable length | 5m |
| Antenna gain | 4dBi |
| Base diameter | 145mm |
| Type of car audio accessories | antenna |
| Mast length | 1.43m |
| Frequency range | CB |
| Antenna fixing | magnet |