Resistor: metal oxide; THT; 47Ω; 5W; ±5%; Ø6x17.5mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
2.0
Tootekood:
MOR05SJ0470AFI
Tootja: ROYAL OHM
Tootja tootekood: MOR05SJ0470AFI
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: metal oxide; THT; 47Ω; 5W; ±5%; Ø6x17.5mm
| Mounting | THT |
| Power | 5W |
| Resistance | 47Ω |
| Type of resistor | metal oxide |
| Operating voltage | 500V |
| Tolerance | ±5% |
| Length | 26mm |
| Diameter | 8.5mm |
| Leads dimensions | Ø0.75x38mm |
| Max. overload voltage | 800V |