Counter: electronical; LED; pulses/speed/time; 100÷240VAC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
MP5W-49
Tootja: AUTONICS
Tootja tootekood: MP5W-49
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Counter: electronical; LED; pulses/speed/time; 100÷240VAC
| Mounting | on panel |
| Supply voltage | 100...240V AC |
| Operating temperature | -10...50°C |
| Mounting hole diameter | 92x45mm |
| Kind of display used | LED |
| Power supply | external |
| Kind of output | PNP |
| Electrical connection | screw terminals |
| number of operation modes | 16 |
| Resetting method | electrical, locking possibility, manual |
| Type of counted signal | pulses/speed/time |
| Type of counter | electronical |
| Display height 1 | 14mm |
| The additional control inputs | RESET |