Fixing clamp; ØBundle : 7.9÷9.5mm; W: 13mm; steel; Man.series: SL
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
MPC-LKD1503
Tootja: MPC INDUSTRIES
Tootja tootekood: LKD1503
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fixing clamp; ØBundle : 7.9÷9.5mm; W: 13mm; steel; Man.series: SL
| Width | 13mm |
| Panel cutout diameter | 6.5mm |
| Standard | W1 |
| Cover material | EPDM |
| DIN standard | 3016 |
| Type of cable accessories | fixing clamp |
| Bundle diameter | 7.9...9.5mm |
| Holder material | steel |