Fixing clamp; ØBundle : 17.5÷19mm; W: 13mm; steel; Man.series: SL
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
MPC-LKD1509
Tootja: MPC INDUSTRIES
Tootja tootekood: LKD1509
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fixing clamp; ØBundle : 17.5÷19mm; W: 13mm; steel; Man.series: SL
| Width | 13mm |
| Panel cutout diameter | 6.5mm |
| Standard | W1 |
| Cover material | EPDM |
| DIN standard | 3016 |
| Type of cable accessories | fixing clamp |
| Bundle diameter | 17.5...19mm |
| Holder material | steel |