Fixing clamp; ØBundle : 20.6÷22.2mm; W: 13mm; steel; Man.series: SL
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
MPC-LKD1511
Tootja: MPC INDUSTRIES
Tootja tootekood: LKD1511
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fixing clamp; ØBundle : 20.6÷22.2mm; W: 13mm; steel; Man.series: SL
| Width | 13mm |
| Panel cutout diameter | 6.5mm |
| Standard | W1 |
| Cover material | EPDM |
| DIN standard | 3016 |
| Type of cable accessories | fixing clamp |
| Bundle diameter | 20.6...22.2mm |
| Holder material | steel |