Fixing clamp; ØBundle : 78mm; W: 25mm; steel; Cover material: EPDM
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
MPC-LKD17825
Tootja: MPC INDUSTRIES
Tootja tootekood: LKD17825
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fixing clamp; ØBundle : 78mm; W: 25mm; steel; Cover material: EPDM
| Width | 25mm |
| Panel cutout diameter | 10.5mm |
| Standard | W1 |
| Cover material | EPDM |
| DIN standard | 3016 |
| Type of cable accessories | fixing clamp |
| Bundle diameter | 78mm |
| Holder material | steel |