Inductor: wire
Kordarv:
500.0
Minimum quantity:
500.0
Tootekood:
MPC1250LR50C-1
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: MPC1250LR50C
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire
| Mounting | SMD |
| Resistance | 800µΩ |
| Operating temperature | -20...120°C |
| Tolerance | ±20% |
| Height | 5mm |
| Operating current | 35A |
| Core material | ferrite |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 40A |
| Test frequency | 100kHz |