Inductor: wire; SMD; 1uH; Ioper: 26A; 1.7mΩ; ±20%; Isat: 35A; 100kHz
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
100.0
Tootekood:
MPCV1060L1R0
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPCV1060L1R0
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1uH; Ioper: 26A; 1.7mΩ; ±20%; Isat: 35A; 100kHz
| Mounting | SMD |
| Resistance | 1.7mΩ |
| Operating temperature | -40...150°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 26A |
| Inductance | 1µH |
| Alias | UPIV1060L1R000 |
| Conform to the norm | AEC-Q200 |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 35A |
| Test frequency | 100kHz |
| Dimensions (a x b x c) | 12x10.3x6mm |