Inductor: wire; SMD; 1.5uH; Ioper: 22A; 2.5mΩ; ±20%; Isat: 27A; 100kHz
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
100.0
Tootekood:
MPCV1060L1R5
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPCV1060L1R5
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1.5uH; Ioper: 22A; 2.5mΩ; ±20%; Isat: 27A; 100kHz
| Mounting | SMD |
| Resistance | 2.5MΩ |
| Operating temperature | -40...150°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 22A |
| Inductance | 1.5µH |
| Alias | UPIV1060L1R500 |
| Conform to the norm | AEC-Q200 |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 27A |
| Test frequency | 100kHz |
| Dimensions (a x b x c) | 12x10.3x6mm |