Inductor: wire; SMD; 1.5uH; Ioper: 28A; 2.1mΩ; ±20%; Isat: 35A; 100kHz
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
100.0
Tootekood:
MPCV1260L1R5
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPCV1260L1R5
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1.5uH; Ioper: 28A; 2.1mΩ; ±20%; Isat: 35A; 100kHz
| Mounting | SMD |
| Resistance | 2.1mΩ |
| Operating temperature | -40...150°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 28A |
| Inductance | 1.5µH |
| Alias | UPIV1260L1R500 |
| Conform to the norm | AEC-Q200 |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 35A |
| Test frequency | 100kHz |
| Dimensions (a x b x c) | 14.5x12.8x6mm |