Tootekood: MPEB-100N15/630
Tootja: SR PASSIVES
Tootja tootekood: MPEB-100N15/630
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Tolerance
  • Terminal pitch
  • Body dimensions
  • Capacitance
  • Type of capacitor
  • Capacitor application
  • Capacitor application
  • Lead length
  • Capacitors features
  • Capacitors features
  • Climate class
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: polyester; 100nF; 630VDC; Pitch: 15mm; ±10%; 18x5x11mm
Mounting THT
Operating voltage 630V DC
Tolerance ±10%
Terminal pitch 15mm
Body dimensions 18x5x11mm
Capacitance 100nF
Type of capacitor polyester
Lead length 15mm