Tootekood: MPEV1D0630L150
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPEV1D0630L150
  • Mounting
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Conform to the norm
  • Type of inductor
  • Saturation current
  • Test frequency
  • Dimensions (a x b x c)
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 15uH; Ioper: 3.3A; 130.2mΩ; ±20%; Isat: 4A
Mounting SMD
Operating temperature -55...180°C
Tolerance ±20%
Operating current 3.3A
Inductance 15µH
Conform to the norm AEC-Q200
Type of inductor wire
Saturation current 4A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 7.25x6.7x3mm