Inductor: wire; SMD; 4.7uH; 1.8A; 210mΩ; ±20%; 4.4x4.2x1mm
Kordarv:
3000.0
Minimum quantity:
3000.0
Tootekood:
MPI4012V2-4R7-R
Tootja: EATON ELECTRONICS
Tootja tootekood: MPI4012V2-4R7-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 4.7uH; 1.8A; 210mΩ; ±20%; 4.4x4.2x1mm
| Mounting | SMD |
| Resistance | 210mΩ |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 1.8A |
| Inductance | 4.7µH |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 29MHz |