Inductor: wire; SMD; 10uH; 1.8A; 294mΩ; ±20%; 4.4x4.2x1.3mm
Kordarv:
3000.0
Minimum quantity:
3000.0
Tootekood:
MPI4015V2-100-R
Tootja: EATON ELECTRONICS
Tootja tootekood: MPI4015V2-100-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 10uH; 1.8A; 294mΩ; ±20%; 4.4x4.2x1.3mm
| Mounting | SMD |
| Resistance | 294mΩ |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 1.8A |
| Inductance | 10µH |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 14MHz |