Inductor: wire; SMD; 1uH; 5.5A; 27mΩ; ±20%; 4.4x4.2x1.3mm; -55÷125°C
Kordarv:
3000.0
Minimum quantity:
3000.0
Tootekood:
MPI4015V2-1R0-R
Tootja: EATON ELECTRONICS
Tootja tootekood: MPI4015V2-1R0-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1uH; 5.5A; 27mΩ; ±20%; 4.4x4.2x1.3mm; -55÷125°C
| Mounting | SMD |
| Resistance | 27mΩ |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 5.5A |
| Inductance | 1µH |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 56MHz |