Inductor: wire; SMD; 4.7uH; 2.2A; 130mΩ; ±20%; 4.4x4.2x1.3mm
Kordarv:
3000.0
Minimum quantity:
3000.0
Tootekood:
MPI4015V2-4R7-R
Tootja: EATON ELECTRONICS
Tootja tootekood: MPI4015V2-4R7-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 4.7uH; 2.2A; 130mΩ; ±20%; 4.4x4.2x1.3mm
| Mounting | SMD |
| Resistance | 130mΩ |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 2.2A |
| Inductance | 4.7µH |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 22MHz |