Inductor: wire; SMD; 2.2uH; 3.8A; 48mΩ; ±20%; 4.4x4.2x1.8mm
Kordarv:
3000.0
Minimum quantity:
3000.0
Tootekood:
MPI4020V2-2R2-R
Tootja: EATON ELECTRONICS
Tootja tootekood: MPI4020V2-2R2-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 2.2uH; 3.8A; 48mΩ; ±20%; 4.4x4.2x1.8mm
| Mounting | SMD |
| Resistance | 48mΩ |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 3.8A |
| Inductance | 2.2µH |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 33MHz |