Inductor: wire; SMD; 560nH; 8A; 15mΩ; ±20%; 4.4x4.2x1.8mm; -55÷125°C
Kordarv:
3000.0
Minimum quantity:
3000.0
Tootekood:
MPI4020V2-R56-R
Tootja: EATON ELECTRONICS
Tootja tootekood: MPI4020V2-R56-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 560nH; 8A; 15mΩ; ±20%; 4.4x4.2x1.8mm; -55÷125°C
| Mounting | SMD |
| Resistance | 15mΩ |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 8A |
| Inductance | 560nH |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 87MHz |