Inductor: wire; SMD; 220nH; Ioper: 35A; 0.9mΩ; ±20%; Isat: 45A
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
MPLB1040-R22
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: MPLB1040-R22
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 220nH; Ioper: 35A; 0.9mΩ; ±20%; Isat: 45A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 900µΩ |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 35A |
| Body dimensions | 10x10x3.8mm, 10x10.8x3.8mm |
| Inductance | 220nH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 45A |
| Inductor application | DC/DC converters, solar inverters |